Author: a***r
Date:
Review: Ok
Màu sắc: Cổng USB-C màu trắng
Price: 420.800₫
Original Price: 477.700₫
| Material | Rubber |
| Model | Apple EarPods |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | Others |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | White Lightning Connector |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25071468266829591 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4478038 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***r
Date:
Review: Ok
Màu sắc: Cổng USB-C màu trắng
Author: 9***7
Date:
Review: Good
Màu sắc: Cổng USB-C màu trắng
Author: R***e
Date:
Review: Thank you so much shein!♥️👍
Màu sắc: Cổng USB-C màu trắng
Author: m***y
Date:
Review: Great product and sound quality very good, I like it so much, I may will buy other one for my kids.
Màu sắc: Cổng USB-C màu trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm